Dillian Whyte bije Derecka Chisoru na rozpadovom rozhodnutí po epickom boji

Dierer Chisora ​​a Dillian Whyte, zaprisahaní nepriatelia z oboch strán Temže, vytvorili v protiklade s šancami, vzpierajúcimi sa všetkým obavám, nezabudnuteľnú ťažkú ​​súťaž značnej ušľachtilosti, aby odstránili škvrnu, ktorá otrávila nielen ich vzťah, ale aj to, šport.

Rozdelené rozhodnutie po 12 kolách high-grade bitky sa vydalo cestou mladšieho, montéra Whyteho, 114-115, 115-113, 115-114, pretože si udržal svoj tvar v Kľúčové výmeny, ale Chisora, dub, ktorý by sa neznížil, vyhral Manchesterský dav s možno jeho najodvážnejším výkonom v 33 súťažiach. Môžu to dokonca urobiť znova; ak môžu len nájsť stôl, okolo ktorého by sa mali dohodnúť, že je tiež pribitý na podlahu. Anthony Joshua porazí Erica Molinu, aby si udržal titul IBF world heavyweight – live!Prečítajte si viac

Britský titul Whyte nebol na linke, pretože sa zúčastnil na stávkové kancelárie svojich tlačových konferenciách, ale zvedavo – alebo nie; toto je box – zápas bol vyhlásený za likvidátora pre titul WBC vo vlastníctve Deontay Wilder. V noci, ktorá zabavila všetky veľkosti, bol ich pravdepodobne najdramatickejší: dvaja veľkí tvrdí muži sa húpali z boku s nary a kývli na následky. vo verzii svetového titulu, Chisora ​​a Whyte sú blízko chrbta, ale možno ich lemujú smerom dopredu. Chisora ​​tentokrát nevrhla žiadne stoly, ale dosť veľa kvalitných záberov v živom, dokonca otvorenom.Zranená pýcha, možno – po dvojročnom pozastavení trestu a pokute 25 000 libier za prestavbu nábytku – zaradila oceľ do svojej práce, keď v piatom zbil Whyte. Bojovať s únavou, on ho nechal ísť znova v ôsmej, a držal jeho chladný, keď mu Whyte dal nejaké afters.

Odtiaľ k záverečnému zvončeku, ich bol vzájomné rozmazanie zúfalstva, ako jeden sakra po druhom pískal cez nočný vzduch, mnohí pristáli s plnou silou. Ani jeden by však nepadol. Cue rematch.

Luis “King Kong” Ortiz, neporazený 37-ročný kubánsky s uvítací bonus Unibet nástrojmi a skúsenosťami, aby sa v ťažkej váhe rozdelil, urobil sedem kôl plánovaného osem na potlačenie nadšenie Doncasterovho vyčerpaného Davida Allena.To bolo Ortiz 26. víťazstvo, 24. čoskoro (s dvomi no-contests) a držal ho v mixe pre väčšie veci.

Callum Smith upevnil svetový titul shot, ktorý bol nečinný ako povinné WBC contender na 12st dlhšie, než by chcel, a mal by sa stretnúť s víťazom boja o zjednotenie Jamesa DeGale-Badou Jacka, ktorý sa bude konať v Brooklyne budúci mesiac, nejaký čas v lete. dole a omámený v tretej, a opäť v ôsmej. Ale Lancastrian, nesmierne silný a ochotný, bol zrazený zima, keď bežal na perfektný ľavý hák v 10. ročníku.

Rate this post