Josh Reynolds popiera vrátenie “Hopoate prsta” po bum “vtip” počas hry NRL

Canterbury päť osem Josh Reynolds hovorí, že incident, v ktorom sa chytil Canberra playmaker Aidan Sezer na zadnej strane v pondelok večer NRL konfliktu bol len vtip. Reynolds priťahoval pozornosť, keď zábery objavil ukazovať ho dosiahnuť medzi nohami Sezer, keď sa pokúsil nakŕmiť šupku na Belmore Oval. Niektorí dokonca porovnali s neúspešným incidentom z roku 2001 Johnom Hopoateom, ale Reynolds odišiel do Twitteru do utorka Bet365 live stavky ráno, aby sa prehral. Josh reynolds (@ joshreynolds9) Len chcem objasniť incident s Aiden Sezer včera. Sme dobrí kamaráti a bolo to len trochu vtipku.Dúfam, že to nepoškodí Apríl 04, 2016 26-ročný tweet iba vyzeral, že vypálil viac kritikov, ktorí to videli ako zlý príklad, čo viedlo k Sezerovi, aby sa dostal na svoju obranu na svojom instagramovom účte.

“Len aby som posilnil to, čo @ joshreynolds9 už povedal, ja a Joshy sa vrátime dlhú cestu a my sme sa len smiať na scrumbase,” vyslal Sezer. “Sme dobrí kamaráti a nič v tom nie je.Všetci sa len tak posaďte a uvoľnite sa. “Reynolds a Sezer hrali spolu v kategórii Under-20s a nižšími stupňami v Bulldogoch v rokoch 2010 a 2011, kým Sezer nakoniec prešiel na Gold Coast.Belmore prináša presvedčivý argument proti Plán štandardu v Sydney Matt Cleary Prečítajte si viac

Incident sa do značnej miery zasmial komunita NRL, vrátane Tom Burgess zo South Sydney. “Všetko je súčasťou hry,” povedal Burgess. “Je to trochu vtipku.Bol len chytený, nie, on – len sa nenechajte chytiť. ”

Kapitán Raiders Jarrod Croker tiež naznačil, že stavkovanie online klub netrápil bizarný prvý polčas a povedal, že nebol “Neviem, čo sa tam deje,” povedal veľkej športovej raňajke Sky Sports Radio. “Či už hrávali trochu príliš juniorské nohy spolu a chýbali jeden druhému, alebo to, čo to bolo, ale to bolo trochu smiechu rovnako.”

Legenda buldogov Steve Mortimer tiež naznačil, Verí, že Reynolds by mal byť za túto vec schválený klubom. “Nemyslím si,” povedal pre 2UE. “Myslím, že to bude aj pre trénera, ako aj pre generálneho riaditeľa.Je to úžasný chlap, má dobrý postoj a on samozrejme poznal Aidan Sezer. “Bulldogovia padli na 22-8 porážku Raiders na Belmore Sports Ground, keďže Canberra dokázala, že sú skutočným NRL Premiérovi súťažiacich v tomto roku. Pri návrate Sezer a Blake Austin z úrazu, Raiders ovládali ich veľmi fanúšikovia súpera na jar päť-kolo rozrušený na ikonické predmestské miesto pred divoký dav 13,463.

Croker viedol cestu pre návštevníkov s 18 bodmi, vrátane dvoch pokusov, s Austinom, Sezerom a Joshom Hodgsonom schopným podporným obsadením.

Víťazstvo bolo druhej v 13 zápasoch v zápase.

zdroj: http://bet-sk.com/bet365/

Rate this post